OPINIE

Spadła nam z nieba. Spełniła marzenia . Jest nie tylko genialnym fotografem. Cała jest genialna! Bije od niej profesjonalizm, pozytywna energia, zawsze uśmiechnięta a załatwianie czegokolwiek czy spotkania to czysta przyjemność! Jak wyglądają zdjęcia każdy widzi. Klasa sama w sobie. To nie jest tylko kwestia umiejętności robienia tak wspaniałych zdjęć, na to się składa cała masa czynników. Sylwia po prostu ma świetny gust, poczucie estetyki, graficzne oko, dla nas..Artysta przez wielkie A. Jestem bardzo wymagająca a doszło do tego, że nawet nie musiałam opowiadać o jakichś oczekiwaniach bo to po prostu było dla nas tak oczywiste ,że będzie idealnie. To jak telepatyczne uzgodnienie wizji. :D I tak właśnie było! Bezgraniczne zaufanie od pierwszej do ostatniej chwili i poczucie bezpieczeństwa, że nasz dzień jest w rękach Sylwii. No mistrzunio, sztos i petarda! Nie bez powodu jakieś kilkadziesiąt osób po ślubie pytało się kto stoi za sprawą tych zdjęć.

Paulina&Mateusz

OPINIE

Fantastyczne zdjęcia! Oglądamy cały czas. Sylwia wie jak zachwycić człowieka. Świetna współpraca i kontakt. Zdjęcia robione w luźnej atmosferze. Sesja plenerowa kapitalna! Polecam z całego serca, nie ma się co wahać z wyborem.

Aleksandra&Bartłomiej

OPINIE

Przypadkiem trafiłam na Sylwię, jej zdjęcia przykuły od razu moją uwagę, każde jedno które jest tutaj zamieszczone jest perfekcyjne, więc mój wybór był oczywisty. Kiedy poznaliśmy Sylwię wiedziałam, że to strzał w 10-tkę. Przemiła, sympatyczna, pomocna w każdej kwestii, a w dodatku zawsze uśmiechnięta. Wszystkie zdjęcia, które otrzymaliśmy są przecudowne i perfekcyjne. Gdybym miała jeszcze raz wybierać osobę, która uwieczni mój najważniejszy dzień w życiu, to mój wybór był by ten sam Sylwia i nikt inny!!! Polecam wszystkim!

Martyna&Kamil

OPINIE

Współpraca z Sylwią to czysta przyjemność ! Profesjonalizm jakich mało. Wysłuchała każdej Naszej prośby, a na sesji plenerowej czuliśmy się bardzo komfortowo. Sylwia jest miłą i bardzo sympatyczną osóbką. Polecam każdemu, bo zdjęcia są cudowne, a co najważniejsze dostaliśmy je w ekspresowym tempie.

Beata&Paweł

OPINIE

Współpraca z Sylwia to czysta przyjemność! Nawet dla osób które nie czują się swobodnie przed obiektywem! Zdjęcia mówią same za siebie - jest w nich uchwycony nastrój, magia i wszystko czego oczekuje się od profesjonalnego fotografa (a nawet więcej!). 10/10.

Gosia&Grzesiek

OPINIE

Sylwia to najlepsza fotograf, jaką możecie wybrać. Podziwiamy ją za talent, zmysł obserwacji i umiejętność uchwycenia najpiękniejszych chwil. Robiąc zdjęcia jest dyskretna i ma doskonałe podejście do osób, które się wstydzą, kiedy robi im się zdjęcia. Czasem wpada też na szalone pomysły, jak mini sesja w plenerze w grudniowy chłodny wieczór, która zaowocowała naszym ulubionym weselnym zdjęciem. Polecamy całym sercem.

Karolina&Szymon

OPINIE

Jeju Sylwia, zdjęcia są piękne! Magia:)) Są takie cieplutkie, złapałaś mega dużo ciekawych „chwilówek”. Ogląda się to jak film, i się nie
nudzi! Mimo, ze nie miałaś ułatwionego zadania, przez ciemności,
to wyszły rewelacyjnie. Kościół tak magicznie doświetlony - mega
intymnie i romantycznie, jeju!
Jesteś świetna, masz Pani oko, jak nic!

Ola&Maciek

OPINIE

Sylwia, zdjęcia nie spełniają naszych oczekiwań...
One po prostu wykraczają daaaalekooo daaaalekooo ponad nasze najśmielsze oczekiwania!!!!!!!!!! (przepraszamy za mini zawał na wstępie :D)
Zdjęcia są PRZEPIĘKNE!!!!
Oglądaliśmy je wczoraj jakieś milion razy. Za każdym razem wzruszaliśmy się coraz bardziej i za każdym razem coraz więcej zdjęć stawało się naszymi najnajnajbardziej ulubionymi (choć oczywiście wszystkie są cudowne)!!! :)
Naprawdę jesteśmy pod przeogromnym wrażeniem. :) Wiedzieliśmy, że będą piękne, bo wszystkie Twoje zdjęcia, jakie widzieliśmy takie są, ale nie wiedzieliśmy, że będą tak cudowne, że aż będą nas wzruszać i totalnie poprawią nam humor po ciężkim tygodniu. :)

Justyna&Adam

5
/
6

WYRÓŻNIENIA

FAQ

najczęściej pojawiające się pytania

Skąd pochodzisz i gdzie fotografujesz?

Na co dzień mieszkam we Wrocławiu. Głównie fotografuję na Dolnym Śląsku, jednak za wspaniałymi ludźmi i ich historią jestem w stanie dojechać na drugi koniec świata.

Jak wygląda proces współpracy?

Jeśli jesteście zainteresowani moimi usługami, wypełnijcie formularz kontaktowy w zakładce KONTAKT. W ciągu 24 h dostaniecie ode mnie odpowiedź, czy interesujący Was termin mam jeszcze wolny (jeśli nie to chętnie polecę znajomych z branży) i wysyłam ofertę. Następnie umawiamy się na niezobowiązującą kawę aby lepiej się poznać, zobaczyć fotoalbumy oraz produkty, które otrzymujecie w ramach reportażu, a także przejrzeć wspólnie umowę i rozwiać wszelkie wątpliwości. Jeśli będziecie zdecydowani - umowę możemy podpisać w trakcie spotkania. Później czekamy na dzień ślubu! Ok. 2 tygodni przed dniem 0, kontaktuję się z Wami aby ustalić plan działania. :)

Jak wyglądają godziny Twojej pracy?

W dniu ślubu fotografuję do 11 h, maksymalnie do godziny 23:00. Po moich doświadczeniach oraz rozmowach z parami wiem, że jestem w stanie stworzyć pełen spójny reportaż w tym czasie. Oprócz ujęć "must have" wśród zdjęć znajdą się dynamiczne, reporterskie kadry, piękne portrety, zdjęcia z gośćmi, zdjęcia z zabawy, detale, emocje, gesty i spojrzenia.
Drugą sprawą jest to, że 11 godzin pełnego skupienia, ciągłego myślenia o kadrach i całkiem sporego stresu w związku z logistyką, konkretnym planem działania itp. odbija się również na mojej kondycji i zdrowiu, a to jednak cenię ponad wszystko i mam nadzieję, że to zrozumiecie. :)
Jeśli planujecie ceremonię zaślubin w godzinach wieczornych dajcie znać, w takich przypadkach wspólnie postaramy się wymyślić jak zrobić aby było dobrze! ;)

Jak długo będziemy czekać na zdjęcia?

Wg umowy czas oddania zdjęć to 90 dni od dnia ślubu lub sesji plenerowej. Jest to oczywiście okres umowny, w środku sezonu ślubnego, kiedy praktycznie co weekend fotografuję na ślubach, natomiast w tygodniu wykonuję różnego rodzaju sesje lub "pilnuję" wynajmu w swoim studio fotograficznym, wolę mieć bezpieczny "zapas", aby na spokojnie poddać obróbce Wasze zdjęcia. :) W praktyce jednak obróbka zajmuje mi ok. miesiąca i zazwyczaj oddaję Wam zdjęcia znacznie wcześniej.

Co otrzymujemy w ramach reportażu ślubnego?

W ramach reportażu ślubnego wykonuję minimum 400 wyretuszowanych zdjęć, nagranych na pendrive w pudełeczku hand-made wykonanym przez małą, polską firmę oraz 50 szt. odbitek w formacie 10x15 cm. Wszystkie zdjęcia umieszczam w galerii online, do której dostęp otrzymacie tylko Wy i Wasi goście.

Ile wynosi zadatek?

Zadatek wynosi 30% kwoty wybranej konfiguracji (reportaż ślubny).
W przypadku innych sesji (rodzinna, narzeczeńska, indywidualna itp.) zadatek pobierany jest w wysokości 50%.

Czy zdjęcia z naszego ślubu są w jakiś sposób chronione?

Oczywiście! Podczas reportażu zawsze zabieram ze sobą dwa aparaty, które posiadają dwa sloty na karty. Oznacza to, że w trakcie robienia zdjęć, kopia zapasowa tworzy się na drugiej karcie automatycznie.
Po zakończonej pracy karty zgrywane są na 3 dyski zewnętrzne.