VOUCHERY

idealny prezent dla Twoich najbliższych

Dobrze, nadeszła ważna okazja – urodziny przyjaciółki, rocznica związku, przyjaciele właśnie otwierają swój mały, rodzinny biznes, u Kasi i Piotrka dziecko w drodze! Możesz kupić czekoladki, kwiaty lub kolejne ciuszki dla maluszka kuzynki… A gdyby podarować coś więcej? Ja proponuję wspomnienia!  To chyba najfajniejszy prezent, który można komuś dać, prawda?

Voucher można wykorzystać w ramach sesji rodzinnych, ciążowych, portretowych oraz wizerunkowych. Przygotowałam dla Ciebie trzy różne pakiety, w zależności od formy sesji oraz budżetu, który posiadasz. Voucher wysyłam po zaksięgowaniu wpłaty na koncie, standardowo w formacie pdf na Twojego maila. Jeśli chcesz otrzymać voucher w formie prezentu (wydrukowany), poinformuj mnie o tym w polu “dodatkowe informacje” w formularzu, który znajdziesz na końcu tej podstrony.

Krok pierwszy – wybierz wariant sesji, którą obejmie voucher

Krok drugi – wypełnij poniższy formularz

W ciągu 24 h otrzymasz maila z ze wszystkimi informacjami dotyczącymi płatności, uzgodnimy również personalizację wybranego przez Ciebie vouchera. To tyle! Teraz czekamy na radość obdarowanej osoby!

ZAMÓW VOUCHER